wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J (C)

Toruń, 2022-06-03

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Nowak Alicja KU AZS PWSZ Tarnów
Szmer Michalina RockBrothers
1 Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
2 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Chojnacka Natalia Łódzki Klub Wysokogórski
4 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar KU AZS PWSZ Tarnów
2 Dąbrowski Szymon Murall UKA
3 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
4 Ruzicki Patryk Łódzki Klub Wysokogórski

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Juszczak Karolina RockBrothers
Pietkiewicz Pola Murall UKA
1 Kurek Małgorzata
2 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
5 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Ciborowska Róża Murall UKA

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Byrka Filip RockBrothers
Krupa Mateusz RockBrothers
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
1 Swęd Jan Murall UKA
2 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
4 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Sarnecki Igor RockBrothers
6 Nowak Filip RockBrothers
7 Jurowski Artur Jurowski Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Fedorowski Gustaw RockBrothers
9 Bosetti Eryk RockBrothers

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Butra Aleksander RockBrothers
Czaja Gabriel RockBrothers
Fedorowski Jeremi RockBrothers
Krupa Filip RockBrothers
Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
1 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Bilejczyk Franek Murall UKA
3 Fronczak Krzysztof Murall UKA
4 Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Prajsnar Jan Murall UKA
6 Myśliwiec Maksymilian RockBrothers
7 Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
8 Kozak Kajetan Murall UKA
9 Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Poziomkowska Daria Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Szkudlarek Kinga RockBrothers
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
1 Bernat Natalia Murall UKA
2 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Swęd Amelia Murall UKA
4 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
5 Podgórni Jagoda RockBrothers
6 Świątek Kaja Murall UKA
7 Kiersztyn Kamila Łódzki Klub Wysokogórski
8 Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Dobrowolska Pola Murall UKA
10 Świerczek Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Bombiak-Matuszewska Oliwia Łódzki Klub Wysokogórski
12 Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Partnerzy
Partnerzy techniczni