wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2020 – Młodzicy (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2020 – Młodzicy (prowadzenie)

Opublikowano: 21-04-2020; 20:22 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2020-02-22
1 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
100.0 100.0
2 Kurek Małgorzata 80.0 80.0
3 Włodarczyk Natalia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
65.0 65.0
4 Pietkiewicz Pola
Murall UKA
55.0 55.0
5 Stokowiec Martyna
Speleoklub Świętokrzyski
51.0 51.0
6 Piotrowska Malwina
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
47.0 47.0
7 Kurz Zofia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
43.0 43.0
8 Bornus Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
40.0 40.0
9 Szyszko Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 37.0
10 Mytych Marta 34.0 34.0
11 Ciesielska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
31.0 31.0
12 Wawrylak Celina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
28.0 28.0
13 Ptak Karolina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
26.0 26.0
14 Ciborowska Róża
Murall UKA
23.0 23.0
14 Pałka Katarzyna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
23.0 23.0
16 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
20.0 20.0
17 Wójcik Matylda
Klub Wspinaczkowy AGAMA
18.0 18.0
18 Sztandera Nikola 16.0 16.0
19 Żeglińska Wiktoria 14.0 14.0
20 Malczyk Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12.0 12.0
21 Staszewska Iga
Murall UKA
10.0 10.0
22 Kowalska Pola
Klub Wysokogórski Trójmiasto
9.0 9.0
23 Wrotek Hanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
8.0 8.0
24 Gutterwil Hanna
Klub Sportowy Alpika
7.0 7.0
25 Wiejaczka Anna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6.0 6.0
26 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
4.0 4.0
26 Kubica Weronika
Murall UKA
4.0 4.0
26 Mazur Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4.0 4.0
29 Kubik Klaudia 2.0 2.0
30 Juszczak Karolina
RockBrothers
1.0 1.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2020-02-22
1 Dąbrowski Mateusz
Murall UKA
100.0 100.0
2 Sajdok Paweł
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
80.0 80.0
3 Muzaj Michał
Murall UKA
65.0 65.0
4 Ćwiąkała Paweł 55.0 55.0
5 Swęd Jan
Murall UKA
51.0 51.0
6 Bonkiewicz Kacper
Akademicki Klub Górski
47.0 47.0
7 Blaszke Kacper
Klub Wysokogórski Gliwice
43.0 43.0
8 Zuśka Michał
Avatar Kraków
40.0 40.0
9 Żak Michał
Klub Sportowy Strefa Wspinania
37.0 37.0
10 Brzozowski Daniel
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
34.0 34.0
11 Fedorowski Gustaw
RockBrothers
31.0 31.0
12 Zacharski Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
28.0 28.0
13 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
26.0 26.0
14 Schab Miłosz
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
24.0 24.0
15 Żegliński Maksymilian 22.0 22.0
16 Nawój Eryk
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
20.0 20.0
17 Muzaj Mateusz
Murall UKA
18.0 18.0
18 Bosetti Eryk
RockBrothers
15.0 15.0
18 Lewandowski Olaf
Avatar Kraków
15.0 15.0
20 Ziemba Filip
Next Step Pro Climbing
12.0 12.0
21 Jurowski Artur
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10.0 10.0
22 Ostafiński Tymon
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9.0 9.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni