wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (B)

Łódź, 2019-09-21

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Avatar Kraków
Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
Bornus Zofia
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cholewa Marcel
Ciombor Kinga Avatar Kraków
Dawidowski Jan
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kopcińska Aleksandra Avatar Kraków
Kurz Zofia Klub Wysokogórski Gliwice
Lis Jerzy
Nowak Hanna
Oleksy Maciej Avatar Kraków
Parczewska Hanna
Pietrewicz Kornel
Piotrowska Jagoda
Piotrowska Malwina
Płonka Zuzanna
Robaszkiewicz Krzysztof
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
Żak Michał
Żeglińska Wiktoria
Żegliński Maksymilian

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Żak Michał
2 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
3 Cholewa Marcel
4 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
5 Muzaj Michał Murall UKA
6 Zacharski Wojciech
7 Muzaj Mateusz Murall UKA
8 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
9 Passowicz Tadeusz
10 Kasiński Gabriel Avatar Kraków
11 Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
12 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
13 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Pietrewicz Kornel
15 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
16 Żegliński Maksymilian

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Pietkiewicz Pola
3 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Bornus Zofia
5 Mytych Marta
6 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
7 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Machlarz Marcela
9 Piotrowska Malwina
10 Staszewska Iga Murall UKA
11 Ciborowska Róża Murall UKA
12 Kurz Zofia Klub Wysokogórski Gliwice
13 Piotrowska Jagoda
14 Ciombor Kinga Avatar Kraków
15 Ostrowska Natalia Avatar Kraków
16 Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
17 Kopcińska Aleksandra Avatar Kraków
18 Płonka Zuzanna
19 Żeglińska Wiktoria
20 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
22 Bogunia Weronika UKS Lider
23 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
26 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
27 Szanecka Matylda
28 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
29 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
30 Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
31 Rataj Noemi Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
32 Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
33 Kiersztyn Kamila
34 Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
35 Piotrowicz Laura Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maciej Avatar Kraków
2 Fronczak Krzysztof Murall UKA
3 Robaszkiewicz Krzysztof
4 Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
5 Dawidowski Jan
6 Kopeć-Kawka Tymon
7 Lis Jerzy
8 Wajda Tobiasz
9 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Cholewa Maurycy

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bernat Natalia Murall UKA
2 Luby Zuzanna Avatar Kraków
3 Zając Daria Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
4 Nowak Hanna
5 Luby Liliana Avatar Kraków
6 Zacharska Małgorzata
7 Swęd Amelia Murall UKA
8 Alcer Elena Avatar Kraków
9 Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
10 Dobrowolska Pola Murall UKA
11 Bęben Martyna Avatar Kraków
12 Ciborowska Łucja Murall UKA
Partnerzy
Partnerzy techniczni