wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Andrychów — wyniki PPJ

Andrychów — wyniki PPJ

Opublikowano: 6-04-2004; 2:00 przez mteg

Konrad Ociepka i Agata Wiśniewska wygrali w konkurencji na trudność
w najstarszych grupach wiekowych.

Juniorzy B — trudność

Lp. Nazwisko Imię Klub Eliminacje Finał Super Finał
1 Matys Marek UKS Rumia top top 9-
2 Kalita Maciej MKS Tarnovia top top 8+
3 Stańczyk Cezary AZS Wrocław top 20-  
4 Kowalski Sebastian Koliba Chorzów top 19′
5 Kulas Adam DKW Strzegom top 19
6 Amsterdamski Jerzy Agama UKA Warszawa top 19-
7 Duczek Marcin UKS Gim.7 Ruda Śląska top 18,8
8 Mieszkowski Filip niezrz. top 16-
9 Baran Mateusz KW Nowy Sącz top 15
10 Muda Rafał UKS Skarpa Lublin top 14+
11 Słowik Tomasz MKS Tarnovia top 14′
12 Gros Paweł Koliba Chorzów top 14
12 Majoch Oskar KW Nowy Sącz top 14
12 Szymanowski Maciek AZS Wrocław top 14
15 Gros Jakub Koliba Chorzów top 11-
16 Piasecki Łukasz KW Nowy Sącz top 5+
17 Makowski Wojciech UKS Rumia 37  
18 Więcek Adrian MKS Tarnovia 35+
18 Ginszt Jakub UKS Skarpa Lublin 35+
20 Sawicki Kamil UKS Skarpa Lublin 35
21 Kamiński Daniel Agama UKA Warszawa 34+
21 Sikora Jan UKS Skarpa Lublin 34+
21 Świrk Krzysztof MKS Andrychów 34+
24 Maciejczyk Marcin MKS Andrychów 19+
25 Rodak Łukasz UKA Warszawa 19

Juniorzy A — trudność

Lp. Nazwisko Imię Klub Eliminacje Finał
1 Mach Marcin KS Korona Kraków top 14+
2 Komosiński Jędrzej UKS Rumia top 14
3 Gawlik Łukasz MKS Tarnovia top 12-
4 Palka Piotr KS Korona Kraków top 11+
5 Bunsch Piotr Reni sport top 11
6 Pietrzak Paweł UKS Skarpa Lublin top 9
7 Grabowicz Damian DKW Strzegom top 9-
7 Ginszt Piotr UKS Skarpa Lublin top 9-
7 Madej Stefan UKA Warszawa top 9-
7 Jodłowski Kuba Agama UKA Warszawa top 9-
7 Kudła Lukasz Koliba Chorzów top 9-
7 Franiak Marcin UKS Rumia top 9-
7 Kołodyński Jakub UKS Skarpa Lublin top 9-
7 Łazor Mateusz SPIT Dzierżoniów top 9-
15 Brzozowski Paweł Agama UKA Warszawa top 8+
15 Skórkowski Tomasz KW Kraków top 8+
17 Kulas Leszek DKW Strzegom 30+  
18 Korzeniak Maciej UKA Warszawa 29
19 Czyżewski Tomasz UKS Skarpa Lublin 28+
19 Wylewa Bartosz UKS Jedynka Łazy 28+
19 Pociecha Kuba MKS Pałac Młodzieży Tarnów 28+
22 Ginszt Michał UKS Skarpa Lublin 21
23 Machaj Wojtek Korona Kraków 17
24 Sadurski Łukasz UKS Skarpa Lublin 16+
25 Rodak Michał Agama UKA Warszawa 16
25 Padło Łukasz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 16
27 Cichocki Aleksander UKS Skarpa Lublin 11+
28 Kołodziej Jacek MKS Tarnovia 11
29 Matonóg Tomasz Sokół Wadowice 9

Juniorzy — trudność

Lp. Nazwisko Imię Klub Eliminacje Finał
1 Ociepka Konrad Reni sport top 14+
2 Świrk Lukasz MKS Andrychów top 14′
3 Bachleda Jakub KW Zakopane top 14
4 Bartosik Mariusz KTJ Głogów top 11
5 Lenartowicz Grzegorz Korona Kraków top 9
6 Grajpel Tomasz KW Toruń/ CW Gato top 9-
6 Suder Piotr KW Kraków top 9-
6 Draga Paweł KWG Gliwice top 9-
9 Sitarz Maciej UKWS Czestochowa 36  
10 Marczak Marcin UKS Skarpa Lublin 32+
11 Drelicharz Krzysiek MKS Tarnovia 32
12 Plaskota Rafał AKG Łódz 30
12 Czuba Michał UKS Skarpa Lublin 30
14 Czechowicz Krzysztof KW Toruń/ CW Gato 23
15 Ziaja Sebastian UKS Jedynka Łazy 22-
16 Sławiński Daniel Agama UKA Warszawa 19
17 Kitajewski Mateusz MKS Tarnovia 15+
18 Sołtysik Mirosław DKW Strzegom 15
18 Więcek Daniel MKS Tarnovia 15
20 Gerlach Michał Agama UKA Warszawa 9
21 Łysakowski Michał UKS Skarpa Lublin 8-

Juniorki B — trudność

Lp. Nazwisko Imię Klub Eliminacje Finał
1 Lenartowicz Marta Korona Kraków top 21
2 Szczepaniec Agnieszka AZS Wrocław top 18
3 Zagata Inga MKS Tarnovia top 12+
4 Polok Paulina Koliba Chorzów 36 10
5 Mirosław Katarzyna UKS Skarpa Lublin top 8+
6 Guz Paulina UKS Skarpa Lublin top 8-
7 Dyś Patrycja UKS Skarpa Lublin top 7
8 Lisiak Barbara AZS Wrocław 32+ 5+
9 Budzynowska Patrycja AZS Wrocław 16  

Juniorki A — trudność

Lp. Nazwisko Imię Klub Eliminacje Finał
1 Marczak Milena UKS Skarpa Lublin 26 7-
2 Prokopiuk Monika UKS Skarpa Lublin 26,5 5-
3 Zaniewska Julia KW Toruń 20,9 4′
4 Sznajder Dorota MKS Tarnovia 18,9 4

Juniorki — trudność

Lp. Nazwisko Imię Klub Eliminacje Finał
1 Wiśniewska Agata KW Toruń top 11-
2 Jurek Katarzyna Agama UKA Warszawa top 10+
3 Wilczyńska Bogna KW Kraków top 7-
4 Miciuła Agnieszka UKS Skarpa Lublin 20 6’+
5 Wawrzak Anna PKG Warszawa 19 6+
6 Czichon Magda Speleoklub Warszawski 28 6
7 Bauer Sandra Speleoklub Warszawski 11,5 4

Juniorzy B — czas

Lp. Nazwisko Imię A B Czas eliminacje A B Czas 1/8 A B Czas 1/4 A B Czas 1/2 A B Czas finał
1 Muda Rafał 10,50 11,55 22,05 12,26 13,65 25,91 10,32 11,99 22,31 9,85 9,97 19,82 7,90 11,06 18,96
2 Świrk Krzysztof 13,73 10,52 24,25 11,29 11,38 22,67 10,66 12,91 23,57 11,24 10,66 21,90 12,86 9,71 22,57
3 Stańczyk Cezary 14,97 13,48 28,45 13,24 13,78 27,02 13,63 12,57 26,20 12,76 11,12 23,88 0,00
4 Kalita Maciej 14,57 12,77 27,34 11,23 11,92 23,15 12,50 10,42 22,92 1000 9,83 100 0,00
5 Amsterdamski Jerzy 14,23 14,28 28,51 17,73 13,52 31,25 13,77 12,58 26,35
6 Matys Marek 12,44 14,21 26,65 12,54 13,71 26,25 13,63 13,50 27,13
7 Gros Paweł 13,49 13,42 26,91 13,96 14,57 28,53 12,51 15,98 28,49
8 Baran Mateusz 14,53 15,09 29,62 17,83 15,29 33,12 14,41 15,38 29,79
9 Gros Jakub 16,93 14,72 31,65 13,42 15,19 28,61
10 Kowalski Sebastian 16,10 16,48 32,58 15,38 13,32 28,70
11 Sawicki Kamil 15,95 17,06 33,01 15,22 14,22 29,44
12 Więcek Adrian 18,35 15,88 34,23 16,64 14,17 30,81
13 Kulas Adam 16,60 18,76 35,36 18,67 16,42 35,09
14 Sikora Jan 18,69 16,99 35,68 18,58 16,94 35,52
15 Szymanowski Maciek 15,69 14,43 30,12 13,07 100,00 113,07
16 Duczek Marcin 14,40 15,52 29,92 20,81 100,00 120,81
17 Rodak Łukasz 19,40 19,05 38,45
18 Majoch Oskar 20,61 18,89 39,50
19 Ginszt Jakub 21,31 18,44 39,75
20 Piasecki Łukasz 20,04 19,74 39,78
21 Makowski Wojciech 22,49 20,84 43,33
22 Słowik Tomasz 21,54 22,63 44,17
23 Maciejczyk Marcin 27,61 28,52 56,13
24 Kamiński Daniel 31,26 28,49 59,75

Juniorzy A — czas

Lp. Nazwisko Imię A B Czas eliminacje A B Czas 1/8 A B Czas 1/4 A B Czas 1/2 A B Czas finał
1 Komosiński Jędrzej 10,15 11,23 21,38 9,75 10,87 20,62 10,13 9,06 19,19 13,33 10,54 23,87 8,84 8,63 17,47
2 Kołodyński Jakub 10,93 9,78 20,71 11,13 10,59 21,72 9,89 10,94 20,83 8,59 9,09 17,68 9,81 8,91 18,72
3 Jodłowski Kuba 10,65 11,25 21,90 9,73 11,28 21,01 8,75 10,02 18,77 11,08 8,54 19,62 0,00
4 Brzozowski Paweł 9,81 11,36 21,17 10,16 9,62 19,78 9,98 9,58 19,56 100 0 0
5 Pociecha Kuba 11,58 12,00 23,58 9,59 10,52 20,11 9,11 11,31 20,42
6 Pietrzak Paweł 11,59 10,71 22,30 13,39 10,85 24,24 16,46 9,98 26,44
7 Kołodziej Jacek 11,74 10,48 22,22 9,74 11,77 21,51 100,00 9,74 109,74
8 Sadurski Łukasz 11,66 11,78 23,44 11,48 10,56 22,04 100,00 10,10 110,10
9 Padło Łukasz 12,97 10,51 23,48 11,15 11,32 22,47
10 Czyżewski Tomasz 14,35 11,84 26,19 13,04 10,80 23,84
11 Rodak Michał 12,48 13,49 25,97 12,67 11,76 24,43
12 Madej Stefan 13,69 13,64 27,33 13,88 11,18 25,06
13 Ginszt Michał 13,49 14,14 27,63 13,10 12,96 26,06
14 Grabowicz Damian 13,31 12,86 26,17 17,92 15,46 33,38
15 Cichocki Aleksander 10,76 12,38 23,14 10,62 1000,00 1010,62
16 Ginszt Piotr 12,66 14,13 26,79 12,65 1000,00 1012,65
17 Bunsch Piotr 13,70 14,16 27,86
18 Kulas Leszek 14,22 15,33 29,55
19 Wylewa Bartosz 16,69 12,94 29,63
20 Kudła Lukasz 13,74 16,87 30,61
21 Korzeniak Maciej 17,01 13,94 30,95
22 Franiak Marcin 15,17 15,80 30,97

Juniorzy — czas

Lp. Nazwisko Imię A B Czas eliminacje A B Czas 1/8 A B Czas 1/4 A B Czas 1/2 A B Czas finał
1 Bartosik Mariusz 10,29 10,43 20,72 9,16 10,93 20,09 8,86 8,42 17,28 8,40 9,51 17,91 8,64 9,18 17,82
2 Lenartowicz Grzegorz 11,14 10,82 21,96 9,87 10,18 20,05 9,27 7,76 17,03 8,60 8,10 16,70 9,39 8,50 17,89
3 Czuba Michał 8,60 8,63 17,23 10,32 9,26 19,58 9,24 8,12 17,36 8,65 8,76 17,41 10,11 7,93 18,04
4 Sławiński Daniel 10,43 11,98 22,41 10,51 10,65 21,16 10,00 10,83 20,83 9,33 9,85 19,18 10,39 9,48 19,87
5 Więcek Daniel 12,12 9,94 22,06 9,83 9,79 19,62 9,85 8,62 18,47
6 Kitajewski Mateusz 11,69 11,11 22,80 10,96 10,14 21,10 8,13 10,49 18,62
7 Łysakowski Michał 10,19 10,48 20,67 12,49 11,52 24,01 11,02 10,77 21,79
8 Ziaja Sebastian 10,81 10,78 21,59 11,84 10,31 22,15 10,45 12,70 23,15
9 Draga Paweł 12,60 12,13 24,73 10,86 9,83 20,69
10 Marczak Marcin 11,09 11,60 22,69 9,92 11,27 21,19
11 Grajpel Tomasz 13,69 12,71 26,40 11,38 11,29 22,67
12 Suder Piotr 12,00 11,62 23,62 12,42 12,01 24,43
13 Czechowicz Krzysztof 14,69 14,24 28,93 12,71 12,48 25,19
14 Sołtysik Mirosław 13,16 15,05 28,21 13,63 11,77 25,40
15 Plaskota Rafał 14,50 16,45 30,95 12,83 14,39 27,22
16 Gerlach Michał 15,40 13,91 29,31 21,81 12,90 34,71
17 Sitarz Maciej 16,76 15,85 32,61
18 Świrk Łukasz 8,65 100,00 108,65

Juniorki B — czas

Lp. Nazwisko Imię A B Czas eliminacje A B Czas 1/8 A B Czas 1/4 A B Czas 1/2 A B Czas finał
1 Lenartowicz Marta 16,08 15,81 31,89 16,05 15,93 31,98 14,46 14,19 28,65 13,65 14,31 27,96
2 Szczepaniec Agnieszka 17,84 17,71 35,55 18,51 16,28 34,79 16,20 15,14 31,34 18,71 16,48 35,19
3 Polok Paulina 18,68 20,52 39,20 18,71 20,01 38,72 17,99 17,02 35,01 16,23 15,38 31,61
4 Guz Paulina 20,32 19,93 40,25 18,65 19,19 37,84 17,48 15,65 33,13 16,00 16,42 32,42
5 Mirosław Katarzyna 22,04 24,60 46,64 19,85 20,90 40,75
6 Lisiak Barbara 22,87 23,01 45,88 22,81 21,76 44,57
7 Zagata Inga 20,51 21,84 42,35 1000,00 18,61 1018,61
8 Budzynowska Patrycja 29,39 23,94 53,33 30,74 1000,00 1030,74
9 Dyś Patrycja 30,00 26,21 56,21

Juniorki A — czas

Lp. Nazwisko Imię A B Czas elimin. A B Czas 1/2 A B Czas finał
1 Prokopiuk Monika 19,14 17,86 37,00 16,27 15,83 32,10 16,83 15,33 32,16
2 Zaniewska Julia 19,69 16,65 36,34 16,44 15,67 32,11 15,16 17,27 32,43
3 Sznajder Dorota 22,57 17,64 40,21 18,10 16,18 34,28 17,26 16,73 33,99
4 Marczak Milena 19,97 18,20 38,17 17,08 16,18 33,26 18,73 15,62 34,35

Juniorki — czas

Lp. Nazwisko Imię A B Czas elimin. A B Czas 1/2 A B Czas finał
1 Jurek Katarzyna 15,33 15,32 30,65 14,94 15,78 30,72 13,57 12,85 26,42
2 Wiśniewska Agata 15,96 16,55 32,51 15,39 15,43 30,82 14,08 13,62 27,70
3 Wilczyńska Bogna 16,40 16,47 32,87 15,47 16,53 32,00 13,56 16,87 30,43
4 Miciuła Agnieszka 18,07 17,66 35,73 17,54 17,69 35,23 16,73 15,38 32,11
5 Wawrzak Anna 19,54 19,97 39,51
6 Bauer Sandra 21,82 20,29 42,11
Partnerzy
Partnerzy techniczni