wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Młodzików i Dzieci (B)

Warszawa, 2017-04-08

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Szymon
2 Pietrewicz Marcel
3 Czerwiński Igor
4 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
5 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Karaś Szymon
7 Panenka Jerzy Klub Alpika
8 Rygiel Antoni Klub Wysokogórski Warszawa
10 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11 Parczewski Sewer
13 Adamczyk Bartłomiej
15 Herman Damian
16 Kopeć Roch
17 Kopel Szymon Stowarzyszenie GTW
19 Janik Jerzy
22 Czarnecki Marcin Bełchatowski Klub Wysokogórski
23 Pietryniak Filip
24 Mitlewski Ernest
25 Bąk Bartosz
26 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
27 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
29 Byrka Filip
31 Karaś Mateusz Klub Wspinaczkowy Kotłownia
32 Twardowski Maksymilian
36 Cierpich Filip
37 Sajdok Paweł
42 Nadajewski Marcel

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
2 Słanek Danuta
3 Wójcik Barbara
4 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
5 Marciniak Daria
6 Burczyk Barbara
7 Kaczmarczyk Julia
8 Nowak Zofia
8 Wachnicka Weronika
11 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
12 Zacharska Aleksandra
13 Wach Zofia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
17 Błaszczyk Joanna Łódzki Klub Wysokogórski
18 Łyzińska Karolina
19 Walentek Maja
22 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
22 Podgórska Marta Klub Wysokogórski Warszawa
24 Molo Julia
24 Włodarczyk Natalia
26 Kapias Julita Klub Sportowy Sportiva Tarnów
27 Kubicz Iga
28 Pałka Katarzyna
31 Mikołajczyk Lena
34 KAWULA MARTYNA
36 Golec Gabriela
40 Ptak Karolina
41 Primowicz Antonina

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel Klub Wysokogórski Warszawa
2 Zacharski Wojciech
3 Kalinowski Antoni Klub Wysokogórski Warszawa
4 Dąbrowski Mateusz
5 Żak Michał
6 Walas Antoni
8 Schab Miłosz
14 Bosetti Eryk
15 Pietrewicz Kornel
18 Klimek Jakub
18 Michlewski Witold Klub Wysokogórski Warszawa
18 Sobański Stanisław
24 Górnik Jakub Klub Wysokogórski Warszawa

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Bornus Zosia
3 Piotrowska Malwina
4 Pietkiewicz Pola Klub Wysokogórski Warszawa
5 Machlarz Marcela Klub Alpika
6 Stokowiec Martyna
7 Parczewska Hanna
8 Piotrowska Jagoda
9 Ciborowska Róża
10 Juszczak Karolina
13 Sztandera Nikola
14 Stępień Olga Klub Wysokogórski Warszawa
16 Szymaniak Oliwia
17 Bernat Natalia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
17 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
17 Lasoń Lena
27 Zacharska Małgorzata
30 Ciborowska Łucja
33 Tarczoń Antonina
38 Nowak Hanna
39 Kurnyta Amelia

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
2 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Gurba Jan
4 Tarnowski Bartłomiej
5 Płoski Stanisław
6 Kosmalski Błażej
7 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
7 Janusz Maciej
9 Hopfer Jan
10 Łyko Grzegorz
11 Swęd Grzegorz Klub Wysokogórski Warszawa
12 Korban Michał
14 Hołozubiec Mikołaj
15 Karczmarczyk Tymon
16 Kosmus Michał
17 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
20 Polański Stanisław
24 Polsakiewicz Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
27 Kalinowski Błażej
29 Kaczówka Wojciech Klub Sportowy Sportiva Tarnów
37 Klejman Maciej

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Szymańska Martyna
3 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
4 Wójcik Aleksandra Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Wróbel Weronika
7 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
8 Fajfer Natalia
9 Pałka Kinga
10 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Szczechura Olga
12 Dobrzyniecka Urszula
13 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
16 Markisch Olimpia
17 Augustyniak Julia
18 Nowak Alicja
20 Kopa Martyna
22 Madejczyk Julia
Partnerzy