wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM (B) & Krak'em All 2020

Kraków, 2020-02-29/2020-03-01

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Rotko Weronika KW CW Transformator

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
3 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
4 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
6 Buczek Klaudia Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
7 Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Szkatuła Jadwiga Klub Wysokogórski Sakwa
9 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
11 Błachut Monika Klub Wysokogórski Sakwa
12 Suder Magdalena Avatar Kraków
13 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
16 Ośka Karolina Klub Wysokogórski Sakwa
17 Chudziak Patrycja Klub Wspinaczkowy Kotłownia
18 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
19 Rotko Weronika KW CW Transformator

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Jodłowski Jakub
3 Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Laskowski Jerzy Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Jelonek Paweł Klub Wysokogórski Częstochowa
7 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
8 Wrzesiński Michał Klub Wysokogórski w Toruniu
9 Wilczyński Bartosz Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
10 Czuba Dawid Avatar Kraków
11 Millan Arkadiusz Avatar Kraków
12 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Opiela Bartłomiej Klub Wysokogórski w Katowicach
14 Balcerski Marek
15 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
16 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
17 Zasadny Bartosz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Szymczak Adam Avatar Kraków
19 Mach Adam Avatar Kraków
20 Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
21 Rachwał Ziemowit Avatar Kraków
21 Wałaszewski Bruno Avatar Kraków
23 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
24 Wróblewski Mikołaj KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
25 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
26 Karnicki Marcin
27 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
28 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
29 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
30 Cecerski Joachim
31 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
32 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
33 Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
34 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
35 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
Partnerzy
Partnerzy techniczni