wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J (B)

Warszawa, 2021-03-06

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7 Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
8 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Anikiel Ewa Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Malesińska Aleksandra Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Michalska Jagoda Klub Sportowy Primaroca
14 Scheffler-Skupny Zoe Klub Wysokogórski Trójmiasto
15 Czuba Lena Avatar Kraków
16 Gondek Aleksandra Avatar Kraków
17 Mazurek Gabriela
18 Klimkiewicz Oliwia Klub Wspinaczkowy AGAMA
19 Stelmaszczyk Wiktoria Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
20 Piwowarczuk Sonia Next Step Pro Climbing
21 Liberska Agata
22 Gach Milena UKS Lider
22 Skonieczna Karolina
24 Piątkowska Natalia Grimpado

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
2 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Nycz Adam Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
6 Potok Krzysztof Murall UKA
7 Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
8 Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
9 Lewandowski Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
9 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Polsakiewicz Filip
9 Swęd Grzegorz Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
13 Ignaczak Ignacy Murall UKA
13 Jatczak Hubert
13 Mytych Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
13 Siemek Marcin Klub Wspinaczkowy AGAMA
17 Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
18 Kolano Piotr Avatar Kraków
19 Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
20 Bystroński Paweł Łódzki Klub Wysokogórski
21 Szanecki Franciszek Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
22 Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
23 Sobota Mateusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
24 Berus Michał
25 Borkowski Stanisław Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
25 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
25 Kroliński Szymon Next Step Pro Climbing
25 Krupiński Aleksander RockBrothers
25 Pacześniak Kajetan RockBrothers
25 Polański Stanisław RockBrothers
25 Ratajczak Gilbert RockBrothers

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
2 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
3 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
4 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
5 Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
6 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Kornacka Matylda Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
9 Kozina Hanna Avatar Kraków
10 Smoczyńska Melania Avatar Kraków
11 Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
12 Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
13 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
14 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Plewicka Katarzyna
16 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
18 Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
19 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
20 Łabaj Elżbieta Avatar Kraków
21 Krakowiak Hanna Avatar Kraków
21 Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Chojnacka Natalia
24 Ziaja Katarzyna UKS Lider
25 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
25 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
27 Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
27 Kuchnia Wiktoria UKS Lider
27 Kudlik Matylda Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
30 Kubica Weronika Murall UKA
31 Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
32 Stanisławska Maria Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
33 Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
34 Puzder Amelia
35 Szyndler Martyna
36 Ćwiek Milena
37 Mulcahy Helena RockBrothers

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Szymon Murall UKA
2 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Adamczyk Ravi Avatar Kraków
3 Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
4 Swęd Jan Murall UKA
5 Kocurek Bruno Klub Sportowy Primaroca
6 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
8 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Rymarczuk Jan Murall UKA
10 Kopel Szymon Klub Wysokogórski Gliwice
11 Czerwiński Igor Klub Wysokogórski Trójmiasto
12 Krzynówek Oskar Klub Wysokogórski Trójmiasto
13 Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
14 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
15 Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
16 Mikosza Jakub RockBrothers
17 Lewandowski Olaf Avatar Kraków
18 Sarnecki Igor RockBrothers
20 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
21 Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
22 Byrka Filip RockBrothers
23 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Zuśka Michał Avatar Kraków
25 Pleti Stanisław
26 Herman Damian Klub Sportowy Alpika
27 Martinho Joao
28 Panenka Mateusz Next Step Pro Climbing
29 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
30 Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
32 Krzos Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
33 Krupa Mateusz RockBrothers
34 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
35 Kęsy Edward Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
36 Brzozowski Daniel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
37 Kosno Filip Murall UKA
37 Niedzicki Tomasz Klub Wspinaczkowy AGAMA
37 Ruzicki Patryk
40 Polsakiewicz Piotr Klub Wspinaczkowy AGAMA
41 Heród Tymon Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
41 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
41 Pawlak Beniamin Akademicki Klub Górski

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
3 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Muzaj Michał Murall UKA
5 Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania
6 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
7 Bukowski Witold Akademicki Klub Górski
8 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Smoszna Jakub UKS Lider
10 Fedorowski Gustaw RockBrothers
11 Nowak Filip RockBrothers
12 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
13 Szczygła Antoni Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
15 Cywiński Stanisław Klub Wspinaczkowy AGAMA
16 Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
17 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
19 Blaszke Kacper Next Step Pro Climbing
20 Muzaj Mateusz Murall UKA
20 Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
22 Krupa Filip RockBrothers
23 Polec Norbert Klub Wysokogórski Trójmiasto
23 Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
25 Bosetti Eryk RockBrothers
25 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
27 Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
27 Masiul Antoni Murall UKA
29 Bartnik Jan Klub Wspinaczkowy AGAMA
30 Bilejczyk Franek Murall UKA
30 Poślednik Tymoteusz Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
32 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
33 Chuchmacz Igor Szkoła Wspinania Progress
34 Bukowski Bronisław Akademicki Klub Górski
34 Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
34 Drozd Emil
34 Hajnos Leon UKS Lider
34 Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
34 Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
34 Mikulski Roch
34 MIREŃSKI IGOR Pol-Inowex Skarpa Lublin
34 Myśliwiec Maksymilian RockBrothers
34 Trillo-Pan Antoinne RockBrothers

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pietkiewicz Pola Murall UKA
2 Kurek Małgorzata
3 Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
4 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
5 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
7 Ciborowska Róża Murall UKA
8 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Mytych Marta Klub Wysokogórski Trójmiasto
10 Staszewska Iga Murall UKA
11 CEBERA Anna Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
12 Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Drozdowska Emilia Klub Wysokogórski Trójmiasto
16 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Bogunia Weronika UKS Lider
19 Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
20 Serafińska Zofia RockBrothers
21 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
22 Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
23 Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
24 Półtorak Maja UKS Lider
25 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
25 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
27 Nadolska Zofia Klub Wysokogórski Trójmiasto
28 Kaczyńska Małgorzata Klub Wspinaczkowy Kotłownia
29 Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
30 Jarosz Julia UKS Lider
31 Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
31 Pietrzak Liliana Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
33 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
33 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
33 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
33 Cieślak Hanna Klub Wspinaczkowy AGAMA
33 Juszczak Karolina RockBrothers
33 Kęsy Jadwiga Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
33 Nićka Gabriela Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
33 Podgórni Jagoda RockBrothers
33 Siatka Lena UKS Lider
33 Sochal Gabriela Pol-Inowex Skarpa Lublin
33 Szanecka Matylda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
33 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
45 Barałkiewicz Julia Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
45 Grzybowska Emilia RockBrothers
45 Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
48 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
49 Gutterwil Hanna Klub Sportowy Alpika
49 Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
49 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Partnerzy
Partnerzy techniczni