Uwaga!
Przypominamy zawodnikom, że aby otrzymać licencję należy:
- Zarejestrować się w systemie PZA (jeśli jeszcze nie posiadamy konta) (https://nowe.pza.org.pl/insider/checkin).
- Uiścić przelewem opłatę na konto PZA (licencje) o numerze:
06 1140 2004 0000 3802 7739 0763, zgodnie z tabelą opłat wpisując w tytule “licencja zawodnika 2024_imię_nazwisko”.
Powyższe dotyczą WSZYSTKICH zawodników.
informacje: http://pza.org.pl/uncategorized/licencje-zawodnikow-pza-w-2024-roku
Lista zawodników WS
# | Nazwisko | Imię | Klub | Ważność licencji |
---|---|---|---|---|
1 | Alcer | Bruno | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
2 | Alcer | Elena | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
3 | Andruszkiewicz | Iga | AGAMA | do 2024-12-31 |
4 | Andruszkiewicz | Nela | AGAMA | do 2024-12-31 |
5 | Andruszkiewicz | Olaf | AGAMA | do 2024-12-31 |
6 | Antos | Grzegorz | do 2024-12-31 | |
7 | Babicz | Tymoteusz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
8 | Barabas | Mikołaj | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
9 | Baran | Julian | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
10 | Bednarek | Hanna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
11 | Belina Brzozowska | Łucja | AGAMA | do 2024-12-31 |
12 | Belina Brzozowski | Konstanty | AGAMA | do 2024-12-31 |
13 | Bernat | Maciej | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
14 | Bernat | Natalia | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
15 | Bęben | Martyna | KS Progress | do 2024-12-31 |
16 | Bęben | Michał | KS Progress | do 2024-12-31 |
17 | Bibro | Natalia | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
18 | Bieniok | Ignacy | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
19 | Biernacik | Witold | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
20 | Bieszczad | Łucja | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
21 | Bilejczyk | Franek | do 2024-12-31 | |
22 | Blachnicka | Magdalena | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
23 | Blaszke | Kacper | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
24 | Błażusiak | Natalia | do 2024-12-31 | |
25 | Bochnia | Nina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
26 | Bodynek | Błażej | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
27 | Bogunia | Weronika | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
28 | Bojarczuk | Wiktor | GTW | do 2024-12-31 |
29 | Bojkowska | Olga | KS Progress | do 2024-12-31 |
30 | Bombiak-Matuszewska | Oliwia | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
31 | Bornus | Zofia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
32 | BRONISZ | ALEKSANDER | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
33 | Brożek | Anna | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
34 | Brudys | Dawid | GTW | do 2024-12-31 |
35 | Brudys | Tymoteusz | GTW | do 2024-12-31 |
36 | Bryginowicz | Daria | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
37 | Buchała | Stanisław | GTW | do 2024-12-31 |
38 | Budzewska | Bianka | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
39 | Budzewska | Zoja | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
40 | Bunsch | Piotr | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
41 | Burczyk | Barbara | Speleoklub Świętokrzyski | do 2024-12-31 |
42 | Burdek | Grzegorz | GTW | do 2024-12-31 |
43 | Butra | Aleksander | do 2024-12-31 | |
44 | Byrka | Filip | do 2024-12-31 | |
45 | Capała | Franciszek | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
46 | Cesarz | Amelia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
47 | Chaciński | Jan | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
48 | Cholewa | Maurycy | do 2024-12-31 | |
49 | Chrobot | Sebastian | do 2024-12-31 | |
50 | Chuchmacz | Daria | KS Progress | do 2024-12-31 |
51 | Chuchmacz | Igor | KS Progress | do 2024-12-31 |
52 | Ciborowska | Łucja | do 2024-12-31 | |
53 | Cichoń | Anna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
54 | Ciechanowska | Milena | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
55 | Ciepielewska | Marysia | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
56 | Ciesielska | Maja | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
57 | Cieśla | Bartosz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
58 | Ciombor | Kinga | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
59 | Ciżkowicz | Adam | do 2024-12-31 | |
60 | Czapla | Elżbieta | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
61 | Czapla | Ewa | GTW | do 2024-12-31 |
62 | Czapla | Przemek | GTW | do 2024-12-31 |
63 | Czuba | Dawid | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
64 | Czuba | Lena | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
65 | Czyżycki | Adam | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
66 | Dobrowolska | Pola | do 2024-12-31 | |
67 | Dobrzańska | Zofia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
68 | Dobrzański | Maciej | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
69 | Dobrzyniecka | Urszula | WSKW | do 2024-12-31 |
70 | Doraczyńska | Lidia | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
71 | Drozdowska | Emilia | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
72 | Dudek | Tomasz | KW Częstochowa | do 2024-12-31 |
73 | Dudkiewicz | Miłosz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
74 | Dziedzic | Kuba | KS Progress | do 2024-12-31 |
75 | Dziedzic | Michał | KS Progress | do 2024-12-31 |
76 | Dzieński | Marcin | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
77 | Eytner | Maria | do 2024-12-31 | |
78 | Fedorowski | Gustaw | do 2024-12-31 | |
79 | FEDYNKIEWICZ | HANNA | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
80 | Fent | Amelia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
81 | Figura | Igor | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
82 | Filip | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
83 | Fronczak | Barbara | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
84 | Fronczak | Krzysztof | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
85 | Garbacka | Alicja | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
86 | Gębała | Zuzanna | do 2024-12-31 | |
87 | Ginszt | Michał | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
88 | Golus | Krystian | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
89 | Gołębiowska | Natalia | do 2024-12-31 | |
90 | Gomółka | Kamil | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
91 | Górecki | Adam | GTW | do 2024-12-31 |
92 | Górka | Lena | do 2024-12-31 | |
93 | Grochowalski | Paweł | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
94 | Gruszczyk | Hanna | GTW | do 2024-12-31 |
95 | Gruszka | Marta | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
96 | Gurba | Jan | KW Nowy Sącz | do 2024-12-31 |
97 | Gut | Antoni | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
98 | Haberstock | Julia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
99 | Hada | Stanisław | do 2024-12-31 | |
100 | Hadyś | Jan | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
101 | Haider | Małgorzata | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
102 | Hałas | Maciej | KW Sakwa | do 2024-12-31 |
103 | Hamerska | Anastazja | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
104 | Haponiuk | Ireneusz | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
105 | Heród | Tymon | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
106 | Iwanicka | Hanna | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
107 | Jagiełło | Franciszek | AGAMA | do 2024-12-31 |
108 | Jamrozik | Maksymilian | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
109 | Janecka | Bianka | KW Częstochowa | do 2024-12-31 |
110 | Jankowicz | Filip | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
111 | Jarosz | Julia | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
112 | Jarosz | Robert | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
113 | Jasińska | Melania | AGAMA | do 2024-12-31 |
114 | Jędrejek | Małgorzata | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
115 | Jędryka | Kacper | WSKW | do 2024-12-31 |
116 | Juścińska | Maja | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
117 | Kaczmarczyk | Szymon | KS Progress | do 2024-12-31 |
118 | Kaczorowska | Urszula | AGAMA | do 2024-12-31 |
119 | Kalinowski | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
120 | Kałka | Jan | do 2024-12-31 | |
121 | Karaś | Mateusz | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
122 | Karaś | Natalia | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
123 | Karaś | Szymon | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
124 | Karolak | Grzegorz | do 2024-12-31 | |
125 | Kasińska | Lena | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
126 | Kasiński | Gabriel | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
127 | Kawa | Jadwiga | KS Progress | do 2024-12-31 |
128 | Kawa | Marta | KS Progress | do 2024-12-31 |
129 | Kępys | Aleksandra | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
130 | Kiersztyn | Kamila | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
131 | Kilarski | Mateusz | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
132 | Klimek | Paweł | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
133 | Kłyś | Sofia | KS Progress | do 2024-12-31 |
134 | Kocwa | Przemysław | KS Progress | do 2024-12-31 |
135 | Kolber | Antonina | KS Progress | do 2024-12-31 |
136 | Kołodziej | Jakub | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
137 | Kołodziej | Matylda | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
138 | Konieczna | Karmen | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
139 | Konopko | Mateusz | KW Sakwa | do 2024-12-31 |
140 | Kopcińska | Aleksandra | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
141 | Kopciński | Bartłomiej | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
142 | Kopeć | Roch | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
143 | Kopel | Amelia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
144 | Kopel | Szymon | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
145 | Korban | Michał | Świętokrzyski Klub Alpinist. | do 2024-12-31 |
146 | Korona | Leon | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
147 | Korona | Maurycy | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
148 | Korzeniowski | Jakub | AKG Łódź | do 2024-12-31 |
149 | Kosmalski | Błażej | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
150 | Kot | Adam | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
151 | Kowalczyk | Kacper | GTW | do 2024-12-31 |
152 | Kowalski | Krzysztof | GTW | do 2024-12-31 |
153 | Kozina | Hanna | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
154 | Krain | Zuzanna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
155 | Krempa | Leon | GTW | do 2024-12-31 |
156 | Krempa | Nina | GTW | do 2024-12-31 |
157 | Krupa | Filip | do 2024-12-31 | |
158 | Krupa | Mateusz | do 2024-12-31 | |
159 | Krzemiński | Konrad | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
160 | Krzos | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
161 | Kucharczyk | Aleksandra | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
162 | Kuchnia | Wiktoria | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
163 | Kudelska | Helena | do 2024-12-31 | |
164 | Kudlik | Matylda | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
165 | Kukiełka | Małgorzata | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
166 | Kurek | Małgorzata | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
167 | Kurpet | Jan | do 2024-12-31 | |
168 | Kurpiel | Lena | KW Gliwice | do 2024-12-31 |
169 | Kurz | Zofia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
170 | Las-Opolski | Ignacy | do 2024-12-31 | |
171 | Laskowski | Antek | do 2024-12-31 | |
172 | Laskowski | Jerzy | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
173 | Lendzioszek | Oskar | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
174 | Lesiewicz | Agata | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
175 | Lesiewicz | Karol | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
176 | Lewandowski | Olaf | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
177 | Lewiński | Jakub | Szczeciński KW | do 2024-12-31 |
178 | Lis | Jerzy | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
179 | Lisek | Paulina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
180 | Luby | Franciszek | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
181 | Luby | Liliana | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
182 | Luby | Zuzanna | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
183 | Łyko | Grzegorz | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
184 | Malec | Iga | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
185 | Malinowski | Olaf | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
186 | Marciniak | Daria | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
187 | Marcisz | Antoni | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
188 | Marek | Helena | do 2024-12-31 | |
189 | Markowski | Jan | do 2024-12-31 | |
190 | Mendel | Adrian | KS Progress | do 2024-12-31 |
191 | Michalak | Agnieszka | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
192 | Michalska | Hanna | do 2024-12-31 | |
193 | Michałkiewicz | Szymon | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
194 | Mientus | Zuzanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
195 | Mierzwa | Maja | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
196 | Migacz | Emilia | KS Progress | do 2024-12-31 |
197 | Miller | Leon | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
198 | Mirosław | Aleksandra | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
199 | Młyńska | Aleksandra | GTW | do 2024-12-31 |
200 | Mroncz | Weronika | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
201 | Mulcahy | Jan | do 2024-12-31 | |
202 | Muller | Norman | AGAMA | do 2024-12-31 |
203 | Muzaj | Mateusz | do 2024-12-31 | |
204 | Muzaj | Michał | do 2024-12-31 | |
205 | Myśliwiec | Maksymilian | do 2024-12-31 | |
206 | Nadolska | Zofia | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
207 | Nawelska | Ola | do 2024-12-31 | |
208 | Nawój | Daria | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
209 | Nawój | Eryk | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
210 | Niedziałek | Hanna | GTW | do 2024-12-31 |
211 | Niziołek | Nina | do 2024-12-31 | |
212 | Niźnik | Piotr | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
213 | NOGA | KLARA | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
214 | Nosko | Aniela | KS Progress | do 2024-12-31 |
215 | Nowak | Emilia | Rzeszowski KW | do 2024-12-31 |
216 | Nowak | Filip | do 2024-12-31 | |
217 | Nowak | Hanna | do 2024-12-31 | |
218 | Nowak | Zofia | do 2024-12-31 | |
219 | Nowotnik | Mikołaj | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
220 | Nycz | Adam | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
221 | Ochoński | Mikołaj | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
222 | Ogiołda | Nadia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
223 | Oleksy | Maciej | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
224 | Oleksy | Maja | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
225 | Olencka | Noemi | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
226 | Oleszczuk | Piotr | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
227 | Opielka | Karol | GTW | do 2024-12-31 |
228 | Osicki | Tobiasz | do 2024-12-31 | |
229 | Osiecka | Zofia | do 2024-12-31 | |
230 | Osipiuk | Cezary | AGAMA | do 2024-12-31 |
231 | Ostafiński | Tymon | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
232 | Ostałowska | Alicja | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
233 | Ostałowska | Matylda | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
234 | Pachla | Mariusz | do 2024-12-31 | |
235 | Panenka | Jerzy | WSKW | do 2024-12-31 |
236 | Panenka | Mateusz | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
237 | Passowicz | Tadeusz | AGAMA | do 2024-12-31 |
238 | Passowicz | Wojciech | AGAMA | do 2024-12-31 |
239 | Pasterak | Maja | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
240 | Piaskowy | Oliwia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
241 | Piątosa | Natalia | KS Progress | do 2024-12-31 |
242 | Pierzak | Oliwia | do 2024-12-31 | |
243 | Pietkiewicz | Pola | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
244 | Pietnoczka | Emilia | do 2024-12-31 | |
245 | Pietsz | Nadia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
246 | Plata | Zuzanna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
247 | Płonka | Tymon | KS Progress | do 2024-12-31 |
248 | Podlejska | Anna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
249 | Podlewski | Bartłomiej | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
250 | Podworska | Apolonia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
251 | Pośpiech | Tymon | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
252 | Potempa | Alan | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
253 | Potwora | Martyna | do 2024-12-31 | |
254 | Poziomkowska | Daria | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
255 | Półtorak | Maja | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
256 | Prośnik | Arkadiusz | KS Progress | do 2024-12-31 |
257 | Przybył | Wiktoria | do 2024-12-31 | |
258 | Ptak | Karolina | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
259 | Rejdak | Mateusz | KS Progress | do 2024-12-31 |
260 | Reuter | Maria | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
261 | Rutowicz | Piotr | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
262 | Ruzicki | Patryk | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
263 | Rygiel | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
264 | Rytych | Maria | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
265 | Sarnecki | Igor | do 2024-12-31 | |
266 | Serwin | Adrianna | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
267 | Siatka | Lena | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
268 | Siewiera | Zofia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
269 | Smoczyńska | Melania | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
270 | Smoszna | Jakub | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
271 | Sobański | Konstanty | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
272 | Solisz | Andrzej | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
273 | Stanowski | Michał | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
274 | Stawiarska | Majka | GTW | do 2024-12-31 |
275 | Stec | Karol | GTW | do 2024-12-31 |
276 | Stelmach | Liliana | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
277 | Stoch | Kacper | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
278 | Stokowiec | Martyna | Speleoklub Świętokrzyski | do 2024-12-31 |
279 | Sucharzewski | Ignacy | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
280 | Surowy | Michalina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
281 | SUTKOWSKI | ADAM | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
282 | Swatek | Maria | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
283 | Swęd | Amelia | do 2024-12-31 | |
284 | Swęd | Jan | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
285 | Sygulska | Zuzanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
286 | Sykuła | Jakub | do 2024-12-31 | |
287 | Szalecki | Oskar | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
288 | Szoblik | Jakub Szoblik | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
289 | Szwed | Marcelina | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
290 | Szwed | Maria | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
291 | Szwed | Matylda | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
292 | Szymańska | Julia | do 2024-12-31 | |
293 | Szymczak | Adam | KS Progress | do 2024-12-31 |
294 | Szymik | Bartosz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
295 | Ślusarczyk | Wiktor | GTW | do 2024-12-31 |
296 | Świątek | Kaja | do 2024-12-31 | |
297 | Świerczek | Antonina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
298 | Świerczyna | Pola | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
299 | Tarczoń | Antonina | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
300 | Tkaczyk | Jan | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
301 | Turski | Jarema | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
302 | Walczyk | Małgorzata | KS Progress | do 2024-12-31 |
303 | Walczyński | Franciszek | AGAMA | do 2024-12-31 |
304 | Wałaszewski | Bruno | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
305 | Warchulski | Piotr | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
306 | Wilczyński | Bartosz | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
307 | Wilk | Zuzanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
308 | Włodarczyk | Natalia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
309 | Wodzyński | Nikodem | AGAMA | do 2024-12-31 |
310 | Wojtanowski | Michał | GTW | do 2024-12-31 |
311 | Wolak | Lena | do 2024-12-31 | |
312 | Wołek | Maria | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
313 | Woźniak | Alicja | KS Progress | do 2024-12-31 |
314 | Wójcik | Barbara | Speleoklub Świętokrzyski | do 2024-12-31 |
315 | Wójcik | Matylda | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
316 | Wójcik | Natalia | GTW | do 2024-12-31 |
317 | Wójtowicz | Aniela | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
318 | Wójtowicz | Emilia | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
319 | Wrona | Jan | KS Progress | do 2024-12-31 |
320 | Wrona | Julia | KS Progress | do 2024-12-31 |
321 | Wrotek | Hanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
322 | Zacharska | Aleksandra | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
323 | Zacharska | Małgorzata | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
324 | Zacharski | Wojciech | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
325 | Zając | Daria | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
326 | Zając | Robert | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
327 | Zakrzewski | Mikołaj | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
328 | Zalesiński | Szymon | Wrocławski KW | do 2024-12-31 |
329 | Załuska | Nadzieja | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
330 | Zawiejski | Franciszek | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
331 | Zawiejski | Szymon | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
332 | Ząbek | Natalia | GTW | do 2024-12-31 |
333 | Zenderowski | Kuba | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
334 | Ziaja | Katarzyna | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
335 | Ziętek | Jakub | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
336 | Zosgórnik | Łukasz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
337 | Zuin | Joachim | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
338 | Zuśka | Michał | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
339 | Żyśko | Agata | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |