wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (P, T)

Tarnów, 2019-06-30

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąk Rafał KW CW Transformator
Dudziak Piotr
Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Bąk Rafał KW CW Transformator
3 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
4 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
6 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
9 Dondajewski Mikołaj
10 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Dudziak Piotr

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
5 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7 Suder Magdalena
8 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
9 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
10 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
12 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Zając Leonia
14 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
15 Mirosław Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
16 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Bunsch Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Laskowski Jerzy Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
6 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
7 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Bąk Rafał KW CW Transformator
9 Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
9 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
11 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
12 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
13 Millan Arkadiusz
14 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Cecerski Joachim
16 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
19 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
19 Wałaszewski Bruno
21 Dondajewski Mikołaj
22 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
23 Dudziak Piotr
24 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
Partnerzy
Partnerzy techniczni