wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J (C)

Gliwice, 2020-10-24/25

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Czuba Lena Avatar Kraków
Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Malesińska Aleksandra Klub Wysokogórski Trójmiasto
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Skonieczna Karolina
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Kleczyński Patryk Klub Alpika
Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Alpika
Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Gondek Aleksandra Avatar Kraków
Grzyborowska Izabela Avatar Kraków
Kisiel Maja Klub Alpika
Kozina Hanna Avatar Kraków
Krakowiak Hanna Avatar Kraków
Lewczuk Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Łabaj Elżbieta Avatar Kraków
Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Gruszczyński Gabriel
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Jędryka Kacper Klub Alpika
Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
Kosno Filip Sekcja Wspinaczkowa Murall
Krzynówek Oskar Klub Wysokogórski Trójmiasto
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Mytych Jan
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Panenka Jerzy Klub Alpika
Panenka Mateusz
Ruzicki Patryk
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rymarczuk Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Szanecki Franciszek Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Blaszke Kacper
Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
Brzozowski Daniel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
Herman Damian Klub Alpika
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kopel Szymon Klub Wysokogórski Gliwice
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
Masiul Antoni Sekcja Wspinaczkowa Murall
Muzaj Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Passowicz Tadeusz
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Swęd Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
Willman Bruno Sekcja Wspinaczkowa Murall
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zuśka Michał Avatar Kraków
Żak Michał
Żegliński Maksymilian Klub Alpika

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bornus Zosia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
Gutterwil Hanna Klub Alpika
Kubica Weronika Sekcja Wspinaczkowa Murall
Kurek Małgorzata
Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
Mytych Marta
Nowak Zofia Klub Alpika
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Pietkiewicz Pola Sekcja Wspinaczkowa Murall
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Tajl Anna
Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
Partnerzy
Partnerzy techniczni