wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Śląska DM, D, Mł, JM, J (C)

Gliwice, 2020-10-17

Dzieci - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Janicki Jakub GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
WOJTANOWSKI MICHAŁ GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Dzieci - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bryginowicz Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Gabzdyl Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Kasperek Barbara Klub Sportowy Skarpa Bytom
Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Litwa Paulina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Świerczek Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wilk Julia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharska Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bryłka Leon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gut Antoni Klub Sportowy Skarpa Bytom
Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Franciszek
Struski Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Rabiej-Steć Oliwia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Sygulska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Panenka Mateusz
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blaszke Kacper
Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bornus Zosia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Partnerzy
Partnerzy techniczni