wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM, Mł, JM, J (C)

Gliwice, 2021-03-19/20

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Gach Milena UKS Lider
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Skonieczna Karolina
Snoch Justyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
Mytych Jan
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Grzyborowska Izabela Avatar Kraków
Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
Kloch Magdalena Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Kubica Weronika Murall UKA
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szyndler Martyna
Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Byrka Filip RockBrothers
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Herman Damian Klub Sportowy Alpika
Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kopel Szymon Klub Wysokogórski Gliwice
Kosno Filip Murall UKA
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Martinho Joao
Mikosza Jakub RockBrothers
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Panenka Mateusz
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rymek Krzysztof Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sarnecki Igor RockBrothers
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Swęd Jan Murall UKA
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bilejczyk Franek Murall UKA
Blaszke Kacper Klub Wysokogórski Gliwice
Bosetti Eryk RockBrothers
Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Fedorowski Gustaw RockBrothers
Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kłosiński-Kuzak Maksymilian Murall UKA
Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Łoboda Filip Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
Masiul Antoni Murall UKA
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
Nowak Filip RockBrothers
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
Smoszna Jakub UKS Lider
Willmann Bruno Murall UKA
Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Murall UKA
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gutterwil Hanna Klub Sportowy Alpika
Jarosz Julia UKS Lider
Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kurek Małgorzata
Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mytych Marta
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
Pietkiewicz Pola Murall UKA
Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Półtorak Maja UKS Lider
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Staszewska Iga Murall UKA
Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
Szanecka Matylda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dziamba Mateusz RockBrothers
Heretyk Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
Chudziak Patrycja Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Cecerski Joachim
Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Przytuła Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Wróblewski Mikołaj KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
Partnerzy
Partnerzy techniczni