wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Małopolski. Puchar Regionalny DM, D, Mł, JM (P)

Wieliczka, 2021-10-30

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ćwierz Adam Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Jarosz Robert
Klimek Piotr Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Korona Maurycy Klub Wspinaczkowy Kotłownia

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Klub Sportowy MOVE! Avatar
Bęben Martyna Klub Sportowy Progress
Bieszczad Łucja
Budzewska Bianka Klub Sportowy Strefa Wspinania
Choruz Aleksandra Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
Kolber Antonina Klub Sportowy Progress
Kudyba Julia
Kuśnierz Olga
Kwaśniak Aleksandra Klub Sportowy Strefa Wspinania
Luby Liliana Klub Sportowy MOVE! Avatar
Luby Zuzanna Klub Sportowy MOVE! Avatar
Szewczyk Hanna Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Szewczyk Jaga Klub Wspinaczkowy Kotłownia

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Bruno Klub Sportowy MOVE! Avatar
Baran Julian
Bęben Michał Klub Sportowy Progress
Bochenek Wojtek Klub Sportowy Strefa Wspinania
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Dziedzic Kuba Klub Sportowy Progress
Dziedzic Michał Klub Sportowy Progress
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kępys Aleksandra Klub Sportowy Progress
Kijowski Tytus Klub Sportowy Progress
Kłyś Sofia Klub Sportowy Progress
Kopciński Bartłomiej Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
Korona Leon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Lewandowski Olaf Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Luby Franciszek Klub Sportowy MOVE! Avatar
Michałkiewicz Szymon Klub Sportowy Strefa Wspinania
Mleczko Franek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Nowak Emilia Klub Sportowy Progress
Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
Piątosa Natalia Klub Sportowy Progress
Poziomkowska Daria Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Rejdak Mateusz Klub Sportowy Progress
Siwa Lena Klub Sportowy Progress
Swoszowska Łucja Klub Sportowy Progress
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Tatarczak Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Uhryński Kajetan
Urbanek Tymon Klub Sportowy Progress
Wilis Zoey Klub Sportowy Progress
Willis Sara Klub Sportowy Progress
Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bojkowska Olga Klub Sportowy Progress
Chuchmacz Daria Klub Sportowy Progress
Ciepielewska Marysia
Doraczyńska Lidia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Hajnos Nina
Kasińska Lena Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kawa Jadwiga Klub Sportowy Progress
Kondracka Emilia Klub Sportowy Progress
Kozina Maria Klub Sportowy Progress
Lewandowska Magdalena Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Mierzwa Maja
Migacz Emilia Klub Sportowy Progress
Pająk Ewa
Pankiewicz Maja
Siatka Oliwia
Sokół Anna Klub Sportowy Progress
Vasilieva Anfisa
Willis Kaja Klub Sportowy Progress

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kozina Hanna Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Kuchnia Wiktoria
Smoczyńska Melania Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Ziaja Katarzyna

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Zuśka Michał Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Chuchmacz Igor Klub Sportowy Progress
Hajnos Leon
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Smoszna Jakub
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika
Jarosz Julia
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Półtorak Maja
Siatka Lena
Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
Wrona Julia Klub Sportowy Progress
Partnerzy
Partnerzy techniczni