wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J, M (P)

Toruń, 2022-06-04/05

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
3 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Kozina Hanna Avatar Kraków
5 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
6 Smoczyńska Melania Avatar Kraków
7 Wójtowicz Emilia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
8 Kuchnia Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy LIDER
9 Danowska Ula Klub Wysokogórski Trójmiasto
10 Ziaja Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy LIDER
11 Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
12 Szmer Michalina RockBrothers
13 Gach Milena Uczniowski Klub Sportowy LIDER
14 Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
1 Dąbrowski Szymon Murall UKA
2 Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
3 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
4 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
6 Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Grzybowska Emilia RockBrothers
Sochal Gabriela Pol-Inowex Skarpa Lublin
Staszewska Iga Murall UKA
1 Pietkiewicz Pola Murall UKA
2 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Kurek Małgorzata
4 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
5 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Nadolska Zofia Klub Wysokogórski Trójmiasto
8 Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
9 Rytych Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
11 Plewicka Katarzyna Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
12 Juszczak Karolina RockBrothers
13 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Quinon Lucie Klub Wspinaczkowy AGAMA
15 Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy LIDER
16 Woć Matylda Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Troch Olivia Klub Wysokogórski w Toruniu
18 Żeglińska Wiktoria RockBrothers

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Byrka Filip RockBrothers
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
1 Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Fedorowski Gustaw RockBrothers
3 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
4 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
5 Swęd Jan Murall UKA
6 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
7 Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
8 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Żegliński Maksymilian RockBrothers
11 Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
12 Olkowski Hubert
13 Zuśka Michał Avatar Kraków
14 Herman Damian Klub Sportowy Alpika
15 Puźniak Jakub RockBrothers
16 Nowak Filip RockBrothers
17 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Krupa Mateusz RockBrothers
19 Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
20 Bosetti Eryk RockBrothers
21 Sarnecki Igor RockBrothers
22 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
23 Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
24 Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI
25 Jurowski Artur Jurowski Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Butra Aleksander RockBrothers
Czaja Gabriel RockBrothers
1 Fronczak Krzysztof Murall UKA
2 Krupa Filip RockBrothers
3 Bilejczyk Franek Murall UKA
4 Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy LIDER
5 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
6 Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
7 Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Myśliwiec Maksymilian RockBrothers
9 Fedorowski Jeremi RockBrothers
10 Hada Stanisław Klub Sportowy Alpika
11 Szoblik Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
12 Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy LIDER
13 Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
14 Walczyński Franciszek Klub Wspinaczkowy AGAMA
15 Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
16 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
17 Chuchmacz Igor Klub Sportowy Progress
18 Jutrowski Konrad Klub Wysokogórski Trójmiasto
19 Kozak Kajetan Murall UKA
20 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
21 Korona Maurycy Klub Wspinaczkowy Kotłownia
22 Hajnos Leon Uczniowski Klub Sportowy LIDER
23 Figura Igor Klub Sportowy Primaroca
24 Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
25 Wojtanowski Michał GTW AKADEMIA WSPINACZKI
26 Prajsnar Jan Murall UKA

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
Kozina Hanna Avatar Kraków
Kuśnierz Olga
Szkudlarek Kinga RockBrothers
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Tarnik Natalia Klub Wspinaczkowy AGAMA
1 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Bernat Natalia Murall UKA
3 Podgórni Jagoda RockBrothers
4 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
6 Juścińska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
7 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
8 Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
9 Rózicka Mila Klub Wysokogórski Trójmiasto
10 Swęd Amelia Murall UKA
11 Dobrowolska Pola Murall UKA
12 Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
13 Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy LIDER
14 Andruszkiewicz Nela Klub Wspinaczkowy AGAMA
15 Poziomkowska Daria Klub Wspinaczkowy Kotłownia
16 Świerczek Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
19 Wójtowicz Aniela Klub Wspinaczkowy Kotłownia
20 Świątek Kaja Murall UKA
21 Bogunia Weronika Uczniowski Klub Sportowy LIDER
22 Jędrejek Małgorzata Pol-Inowex Skarpa Lublin
23 Szymańska Julia Murall UKA
24 Iwanicka Hanna Klub Wspinaczkowy Kotłownia
25 Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
5 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
7 Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dziamba Mateusz RockBrothers
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
1 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
2 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
3 Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Partnerzy
Partnerzy techniczni