wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > IFSC: 22 miliony wyświetleń filmu z Olą Kałucką!

IFSC: 22 miliony wyświetleń filmu z Olą Kałucką!

Opublikowano: 27-06-2022; 20:39 przez Wspinaczka Sportowa | Modyfikacja: 27-06-2022; 20:40 przez Wspinaczka Sportowa

Krótka informacja z IFSC: „Cześć! Chcieliśmy tylko poinformować, że wideo Aleksandry (Kałuckiej z biegiem) 6.98 stało się viralem na Facebooku i jest teraz naszym najczęściej oglądanym filmem wszechczasów!

Viral jest to treść, która szybko rozchodzi się po internecie i jest przekazywana dalej przez samych użytkowników – w momencie, gdy dana treść przyciąga sporą uwagę, to w naturalny sposób osoby dzielą się nią z innymi. Takim też viralem okazało się być wideo z biegu Aleksandry Kałuckiej podczas Akademickich Mistrzostw Świata w Innsbrucku umieszczone na facebookowej stronie IFSC:

Statystyki (na chwilę publikowania tejże wiadomości) wskazują 22 miliony wyświetleń, ponad 300 tys. polubień, 3300 komentarzy i 5500 udostępnień – dając wynik najbardziej popularnego filmu jakikolwiek został opublikowany na facebooku IFSC.

Wszystko wskazuje na to, że sugestia Międzynarodowej Federacji Wspinaczki Sportowej umieszczona pod wspominanym filmem: „Miejmy oko na Aleksandrę Kałucką 🇵🇱 w nadchodzących zawodach Pucharu Świata!” została przyjęta z wyprzedzeniem.

 


 

homepage-logo-resizedyNW1iVXAj9KTa

SPONSOR TECHNICZNY WSPINACZKOWEJ REPREZENTACJI POLSKI

Partnerzy