wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Nabór do programu „W górę – upowszechnianie wspinaczki sportowej wśród dzieci i młodzieży”

Nabór do programu „W górę – upowszechnianie wspinaczki sportowej wśród dzieci i młodzieży”

Opublikowano: 15-01-2021; 8:39 przez Arkadiusz Kamiński

Polski Związek Alpinizmu ogłasza nabór do kolejnej edycji programu ”W Górę – upowszechnianie wspinaczki sportowej wśród dzieci i młodzieży” dofinansowywanego w ramach Programu „Sport Wszystkich Dzieci” ogłoszonego przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Ogólnopolski projekt „W górę” ma na celu popularyzację wspinaczki sportowej. Jest realizowany przez Polski Związek Alpinizmu, przy współpracy z klubami. W ramach programu uczniowie szkół podstawowych mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach wspinaczkowych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów. Kluby zostają doposażone w najpotrzebniejszy sprzęt sportowy.

W ramach programu realizowane są zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży uczniów szkół podstawowych w terminie od 01.04 do 20.12.2021, maksymalnie 3 razy w tygodniu oraz zakup sprzętu sportowego. W bieżącym roku została zwiększona stawka godzinowa dla instruktora/trenera prowadzącego zajęcia do kwoty 60,00 zł brutto za godzinę zajęć (60 minut) oraz zmniejszono wkład własny do wysokości 5% kosztów ogółu zadania. Kluby przystępujące do zadania muszą wnieść całość wkładu własnego proporcjonalnie do przyznanej kwoty.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 20 stycznia 2021 r. na podstawie uzupełnionego i podpisanego wniosku, przesłanego na adres e-mail biura PZA: biuro@pza.org.pl

Wzór wniosku załączony jest do komunikatu – do pobrania tu >>

O przyznaniu dofinansowania i jego wysokości poinformujemy zainteresowane kluby do 5 dni po otrzymaniu informacji z Ministerstwa o wysokości przyznanego dofinansowania (planowane rozpatrzenie ofert do dnia 23 marca 2021 roku).

Zachęcamy kluby do przystąpienia do programu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Karoliną Wiącek adres email: biuro@pza.org.pl tel. 504 002 610

Partnerzy
Partnerzy techniczni