wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski JiJM SiM (C)

Toruń, 2017-10-29

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
4 Ratajczak Wojciech Klub Wysokogórski w Katowicach
5 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
7 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
8 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Włodarczyk Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Rotko Weronika Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Celusta Angela

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mydlarz Mateusz
2 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
4 Prokopiuk Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Celusta Angela

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Hałasa Rafał Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Wróblewski Mikołaj Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
3 Sordyl Tomasz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
5 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Przytuła Hubert Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Ratajczak Wojciech Klub Wysokogórski w Katowicach
8 Zaremba Mateusz Klub Speed Rock Wadowice
9 Mydlarz Mateusz
10 Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
12 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
13 Wilusz Michał Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
15 Fojcik Igor Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Partnerzy