wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (C)

Tarnowskie Góry, 2019-05-25

Dzieci - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel
2 Żak Michał
3 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Kalinowski Antoni
5 Muzaj Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
6 Zacharski Wojciech
7 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
8 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
9 Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Smoszna Jakub
12 Blaszke Kacper GTW Pro Team
13 Passowicz Tadeusz
14 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Klimek Jakub Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
17 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Żegliński Maksymilian Klub Alpika

Dzieci - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
3 Bornus Zosia
4 Pietkiewicz Pola
5 Piotrowska Malwina
6 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
8 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
11 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
13 Gutterwil Hanna Klub Alpika
14 Machlarz Marcela Klub Alpika
15 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
16 Bogunia Weronika
17 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
19 MAZUR AMELIA Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
20 Ziaja Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Piotrowska Jagoda
22 Kopcińska Aleksandra
23 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
24 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Ciombor Kinga
26 Jasińska Melania
27 Półtorak Maja
28 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
29 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
30 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
31 Ostrowska Natalia
32 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
33 Bełdycka Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
34 Galonska Kasia GTW Pro Team
35 Pawlik Aniela
36 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maciej
2 Fronczak Krzyś Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Robaszkiewicz Krzysztof
4 Struski Miłosz GTW Pro Team
5 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Zacharska Małgorzata
3 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Luby Zuzanna
5 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6 Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Alcer Elena
9 Nowak Hanna Klub Alpika
10 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Bęben Martyna
12 Ziętek Zuzanna Klub Alpika
13 Morawiec Stefania
14 Luby Liliana
15 Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
16 Wykręt Lena Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
17 Kolasa Aleksandra Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Partnerzy
Partnerzy techniczni