wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny DM, D, Mł, JM (P)

Rzeszów, 2019-11-24

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kijowska Agata Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kobylański Mikołaj
Mączka Mateusz Rzeszowski Klub Wysokogórski
Mierzejewski Maciej Rzeszowski Klub Wysokogórski

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kasiński Gabriel Avatar Centrala Ruchu
Ślączka Miłosz Rzeszowski Klub Wysokogórski
Żak Michał

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bęben Natalia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Bogunia Weronika UKS Lider
Ciombor Kinga Avatar Centrala Ruchu
Dąbrowska Izabela
Kopcińska Aleksandra
Ostrowska Natalia Avatar Centrala Ruchu
Płonka Zuzanna
Podsiadło Matylda
Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Rudy Aleksandra
Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kijowski Piotr Rzeszowski Klub Wysokogórski
Nędza Olaf Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Oleksy Maciej Avatar Centrala Ruchu
Pelc Tomasz Rzeszowski Klub Wysokogórski
Poźniak Stanisław

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Avatar Centrala Ruchu
Bęben Martyna Avatar Centrala Ruchu
Czopik Julia UKS Lider
Kobylańska Marta
Kudyba Julia UKS Lider
Kuśnierz Olga UKS Lider
Luby Liliana Avatar Centrala Ruchu
Luby Zuzanna Avatar Centrala Ruchu
Płaza Małgorzata
Podolec Aleksandra
Podsiadło Natalia
Zając Daria Uczniowski Klub Sportowy "Lider"

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Mączka Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
Podgórny Marek

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gach Milena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Jost Bartłomiej
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Zdrodowski Maksymilian

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Falski Mikołaj Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Lewandowski Olaf Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Mierzejewski Szymon Rzeszowski Klub Wysokogórski
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Krasucka Oliwia
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Pazgan Magdalena Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Styś Pola Rzeszowski Klub Wysokogórski
Wachnicka Weronika
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Wrona Mariola UKS Lider
Ziaja Katarzyna UKS Lider
Partnerzy
Partnerzy techniczni