wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Szkolenie > Zaproszenie na szkolenie: Pozyskiwanie środków na organizację imprez sportowych i szkolenie zawodników

Zaproszenie na szkolenie: Pozyskiwanie środków na organizację imprez sportowych i szkolenie zawodników

Opublikowano: 5-04-2024; 12:36 przez Piotr Bunsch

Zrzut ekranu 2024-04-05 120823

W ramach programu Centrum Inicjatyw Szkoleniowych PZA pragniemy Was zaprosić do udziału w szkoleniu dotyczącym możliwości pozyskiwania finansowania na organizację imprez sportowych i szkolenie zawodników.

Szkolenie jest kierowane szczególnie do przedstawicieli klubów i stowarzyszeń zrzeszonych w PZA, właścicieli obiektów wspinaczkowych, trenerów, instruktorów i aktywistów pragnących zaangażować się w działania rozwijające nasz sport, zagęszczające kalendarz wydarzeń wspinaczkowych i wspierające rozwój młodych zawodników.

Chcemy pomóc Wam pozyskiwać środki na Wasze inicjatywy i na Waszych podopiecznych.

Szkolenie jest darmowe.

Szkolenie odbędzie się w online, w formie webinaru podzielonego na dwa moduły, z których każdy będzie trwał około półtorej godziny – godzina szkolenia oraz pół godziny przeznaczone na Wasze pytania:

Pozyskiwanie środków – 17.04.2024 godz. 13.00-14.30

Rozliczenie projektów – 24.04.2024 godz. 13.00-14.30

Termin zapisów: 4-16 kwietnia 2024

Link do zapisów on-line: Zapisy

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z możliwymi źródłami finansowania, zasadami obowiązującymi podczas ubiegania się o środki z instytucji państwowych i prywatnych oraz przy rozliczaniu zrealizowanych projektów, przykładami dobrych i złych praktyk, wzorami przydatnych dokumentów.

Szkolenie poprowadzi: 

 DSC_4594-3

 

Joanna Kamińska – Główny Specjalista ds. projektów i procesów biznesowych, ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów 

finansowanych ze środków Unii Europejskiej i prowadzeniu szkoleń z zakresu korzystania z projektów unijnych, ich realizacji i rozliczania oraz budowania relacji międzyludzkich .

Organizator konferencji i zawodów sportowych  oraz eventów propagujących sport. Trener PZLA, sędzia  PZA i  PZJ. Prywatnie miłośniczka sportu i gór. 

 

Wszystkie pytania dotyczące szkolenia należy kierować na adres: justyna.ciborowska@pza.org.pl

 

Partnerzy