wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Konsultacje kadry narodowej JM i J w prowadzeniu – Tarnów 2019

Konsultacje kadry narodowej JM i J w prowadzeniu – Tarnów 2019

Opublikowano: 14-11-2019; 12:21 przez Arkadiusz Kamiński | Modyfikacja: 3-12-2019; 18:51 przez Arkadiusz Kamiński

W dniach 11-15 grudnia w Tarnowie odbędą się konsultacje kadry narodowej juniorów młodszych i juniorów w konkurencji prowadzenie. 

1. Organizacja

Polski Związek Alpinizmu

2. Partnerzy 

KU AZS PWSZ Tarnów, KS Sportiva

3. Uczestnictwo

W konsultacjach mogą uczestniczyć powołani zawodnicy młodzieżowej kadry narodowej, którzy potwierdzą swój udział zgodnie z niżej opisanymi zasadami; posiadający aktualną licencje zawodnika na 2019 rok – zasady wydawania licencji opisane są w komunikacie. Wszyscy zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie wydane przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej

Sprawy formalne / zgody / regulamin konsultacji

  1. Wszyscy uczestnicy konsultacji maja obowiązek zapoznania się i zobowiązania do przestrzegania Regulaminu pobytu na akcjach szkoleniowych (konsultacje, zgrupowania) zawodników kadry narodowej we wspinaczce sportowej, w imieniu osób niepełnoletnich zobowiązanie podpisują rodzice / prawni opiekunowie – druk poniżej,
  2. Rodzice / prawni opiekunowie zawodników zobowiązani są do wyrażenia zgody na piśmie na udział zawodników w konsultacjach – druk zgody do pobrania tu,
  3. Zgoda na na przeprowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznych w obecności trenerów prowadzących konsultacje kadry narodowej  – druk do pobrania tu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: szkolenie.kws@pza.org.pl lub telefonicznie z kierownikiem konsultacji: Edyta Ropek tel. 600-344-772

4. Powołani zawodnicy i potwierdzenie udziału

Powołania na akcję otrzymują :

Juniorzy

  1. Bianka Janecka – udział potwierdzony, 
  2. Marta Klimaszewska – udział potwierdzony, 
  3. Miłosz Bujak – udział potwierdzony
  4. Maciej Fronczak – udział potwierdzony, 
  5. Jan Kroszka – udział potwierdzony, 
  6. Szymon Zalesiński – udział potwierdzony, 
  7. Jakub Ziętek – udział potwierdzony, 
  8. Piotr Salach – udział potwierdzony.

Juniorzy młodsi:

  1. Natalia Fajfer – udział potwierdzony, 
  2. Daria Nawój – udział potwierdzony, 
  3. Alicja Nowak – udział potwierdzony,  
  4. Martyna Szymańska – udział potwierdzony, 
  5. Maciej Janusz – udział potwierdzony, 
  6. Michał Korban – udział potwierdzony, 
  7. Grzegorz Łyko – udział potwierdzony, 
  8. Piotr Niźnik – udział potwierdzony, 
  9. Konstanty Sobański – udział potwierdzony. 

Młodzieżowcy:

  1. Bartłomiej Podlewski – udział potwierdzony

W konsultacjach mogą również uczestniczyć zawodnicy KN z kategorii młodzieżowiec. 

Trenerów w/w zawodników prosimy o potwierdzenie udziału wysyłając e-maila na adres: szkolenie.kws@pza.org.pl do dnia 25.11.2019

4. Miejsce, zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd i ubezpieczenie

Zajęcia sportowe: odbywać się będą na obiektach sportowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8 (ścianka wspinaczkowa, siłownia, sale sportowe). 

Zakwaterowanie: Hotel Kantoria, Piłsudskiego 28A, 33-100 Tarnów, www.kantoria.pl

Wyżywienie:

Zawodnicy mają zapewnione wyżywienie na czas pobytu na konsultacjach, tj.:

  • 11.12.2019 – środa: obiad i kolacja, 
  • 12.12.2019 – czwartek: śniadanie, obiad i kolacja, 
  • 13.12.2019 – piątek: śniadanie, obiad i kolacja, 
  • 14.12.2019 – sobota: śniadanie, obiad i kolacja, 
  • 15.12.2019 – niedziela: śniadanie i obiad. 

Dojazd:  Dojazd uczestników na konsultacje odbywa się we własnym zakresie. Trenerzy prowadzący sprawują opiekę nad zawodnikami od chwili przyjazdu, do chwili wyjazdu z Tarnowa. Zawodnicy mogą starać się o zwrot kosztów dojazdu – szczegóły prosimy ustalać poprzez e-mail: szkolenie.kws@pza.org.pl do dnia 25.11.2019

Ubezpieczenie:   zawodnicy kadry narodowej ubezpieczeni są od NNW, suma ubezpieczenia do 10.000 zł (dodatkowe ubezpieczenie we własnym zakresie), 

5. Wyposażenie uczestników

Wszyscy zawodnicy proszeni są o zabranie:

  • stroje sportowe do ćwiczeń w hali i na zewnątrz,
  • osobisty sprzęt do wspinaczki – buty, magnezja, uprzęże,
  • buty na zmianę typu adidasy, tenisówki,
  • stroje na basen i ręcznik,
  • rzeczy osobiste na cały czas trwania pobytu na konsultacjach.

6. Harmonogram zajęć

Wstępny harmonogram zajęć – szczegóły zostaną przedstawione na odprawie z zawodnikami. 

Środa, 11.12.2019

  • 14:00 – zbiórka w hotelu, zakwaterowanie, dopełnienie wymaganych formalności (zgody rodziców), 
  • 15:00 – obiad, 
  • 15:40 – spotkanie organizacyjne zawodników z kadrą szkoleniową, 
  • 17:00 – trening
  • 20:30 – kolacja
  • 22:00 – cisza nocna

Czwartek, 12.12.2019

  • 07:30 – rozruch, 
  • 08:15 – śniadanie,
  • 10:00 – rozgrzewka,
  • 11:00 – zajęcia na ścianie wspinaczkowej,
  • 13:30 – obiad,
  • 15:00 – zajęcia na ścianie wspinaczkowej,
  • 18:00 – omówienie wybranych zagadnień, analiza video treningu wspinaczkowego,
  • 20:00 – kolacja,
  • 22:00 – cisza nocna,

Piątek, 13.12.2019

  • 07:30 – rozruch, 
  • 08:15 – śniadanie,
  • 10:00 – rozgrzewka,
  • 11:00 – zajęcia w sali gimnastycznej / równolegle konsultacje fizjoterapeutyczne, 
  • 13:30 – obiad,
  • 15:00 – odnowa biologiczna – wyjście na basen, po basenie dalsze konsultacje fizjoterapeutyczne,   
  • 20:00 – kolacja,
  • 22:00 – cisza nocna,

Sobota, 14.12.2019

  • 07:30 – rozruch, 
  • 08:15 – śniadanie,
  • 10:00 – rozgrzewka,
  • 11:00 – zajęcia na ścianie wspinaczkowej,
  • 13:30 – obiad,
  • 15:00 – zajęcia na ścianie wspinaczkowej,
  • 20:00 – kolacja,
  • 22:00 – cisza nocna,

Niedziela, 15.12.2019

  • 07:30 – rozruch, 
  • 08:15 – śniadanie,
  • 10:00 – rozgrzewka,
  • 10:45 – zajęcia na ściance wspinaczkowej,
  • 13:00 – 13:30 – wymeldowanie,
  • 13:30 – obiad,
  • 14:30 -podsumowanie i zakończenie konsultacji – rodzice / opiekunowie odbierają zawodników.

7. Kadra szkoleniowa i osoby współpracujące

Konstruktor dróg: Marcin Wszołek

Fizjoterapeuta: Jarosław Dobosz, 

Trenerzy prowadzący: Edyta Ropek (kierownik konsultacji), Monika Prokopiuk, Kinga Ociepka-Grzegulska, Marcin Wszołek, Robert Wykręt, Andrzej Kajdan, Arkadiusz Kamiński

 

Powołani zawodnicy, którzy zrezygnowali lub nie potwierdzili udziału

  • Maja Rudka, 
  • Małgorzata Włodarczyk, 
  • Piotr Oleszczuk, 
  • Jan Tkaczyk, 
  • Zuzanna Mientus, 
  • Jan Gurba, 
  • Bartłomiej Winiarek, 
Partnerzy
Partnerzy techniczni