wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (prowadzenie)

Opublikowano: 7-05-2017; 20:45 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Toruń
2017-10-28
Warszawa
2017-05-21
Tarnowskie Góry
2017-02-26
1 Janek Karina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
200.0 55.0 80.0 65.0
2 Kupś Ida
Klub Sportowy Korona 1919
180.0 80.0 100.0
3 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
143.0 43.0 100.0
4 Poniewozik Milena 141.0 51.0 47.0 43.0
5 Celusta Angela 138.0 47.0 51.0 40.0
6 Matyjaszczyk Marcelina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
102.0 55.0 47.0
7 Wiśniewska Agata
Klub Wysokogórski w Toruniu
100.0 100.0
8 Gmiter Janina
Klub Sportowy Korona 1919
80.0 80.0
9 Ekwińska Katarzyna
Klub Wysokogórski w Toruniu
65.0 65.0
9 Leonardi Julia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
65.0 65.0
11 Rudzińska Małgorzata
Klub Sportowy Korona 1919
55.0 55.0
12 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
51.0 51.0
13 Prokopiuk-Kawecka Monika
Pol-Inowex Skarpa Lublin
40.0 40.0
14 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
37.0 37.0
14 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 37.0
16 Załuska Ewa
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
34.0 34.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Toruń
2017-10-28
Warszawa
2017-05-21
Tarnowskie Góry
2017-02-26
1 Pełka Wojciech
Klub Sportowy Korona 1919
202.0 100.0 65.0 37.0
2 Dobrzański Maciej
Klub Sportowy Korona 1919
186.0 80.0 51.0 55.0
3 Fojcik Igor
Klub Sportowy Korona 1919
182.0 55.0 80.0 47.0
4 Schab Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
165.0 100.0 65.0
5 Pęcikiewicz Szymon
Klub Sportowy Primaroca
160.0 65.0 55.0 40.0
6 Bunsch Piotr
Klub Sportowy Korona 1919
100.0 100.0
7 Łodziński Szymon
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
91.0 40.0 51.0
8 Madej Stefan
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
87.0 40.0 47.0
9 Chmiała Adrian
Klub Sportowy Korona 1919
80.0 80.0
10 Marciniak Ariel 51.0 51.0
11 Główka Jakub
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
47.0 47.0
12 Przytuła Hubert
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego
45.0 23.0 22.0
13 Laskowski Jerzy
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
43.0 43.0
13 Suder Piotr
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
43.0 43.0
13 Kupś Kajetan
Klub Sportowy Korona 1919
43.0 43.0
16 Sordyl Tomasz
Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie; Sekcja Wspin. Sport. KU AZS PWSZ
40.0 23.0 17.0
17 Wilusz Michał
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 20.0 17.0
17 Białecki Dawid
Klub Wysokogórski w Toruniu
37.0 37.0
17 Ginszt Jakub
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
37.0 37.0
20 Stępień Damian 34.0 34.0
20 Kieraga Adrian
Pol-Inowex Skarpa Lublin
34.0 14.0 20.0
20 Mach Adam
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
34.0 34.0
20 Stępniak Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
34.0 34.0
24 Białas Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
31.0 31.0
24 Rumianowski Tomasz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
31.0 31.0
26 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
29.0 29.0
26 Ferenc Kamil
Klub Sportowy Korona 1919
29.0 29.0
28 Wrzesiński Michał
Klub Wysokogórski w Toruniu
28.0 28.0
28 Nowotnik Mikołaj
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
28.0 28.0
30 Smagała Łukasz
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
26.0 26.0
30 Hałasa Rafał
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
26.0 26.0
30 Pawłowski Łukasz
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
26.0 26.0
33 Porwoł Karol
Klub Wysokogórski Częstochowa
24.0 24.0
33 Doradziński Szymon 24.0 24.0
35 Czuba Dawid
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
22.0 22.0
36 Kluf Jarosław
Klub Wysokogórski Częstochowa
20.0 20.0
Partnerzy