Rogoźniczańska

Przed skorzystaniem z systemu rezerwacji zapoznaj się z jego regulaminem oraz aktualną informacją dotyczącą bazy tatrzańskiej PZA.

Najważniejsze informacje:

  • Jeżeli chcesz skorzystać ze zniżki dla członków klubów zrzeszonych w PZA wpisz KLUBOWICZ w polu KOD RABATOWY (członkowie KW Warszawa wpisują KLUBOWICZKWW) na dole widgetu – najłatwiej zrobić to po wyborze miejsca i dodaniu go do rezerwacji (nie trzeba wtedy przewijać wszystkich miejsc wolnych).
  • w dalszych krokach rezerwacji w polu DODATKOWE UWAGI DO REZERWACJI należy wpisać nazwę klubu macierzystego lub TATERNIK NIEZRZESZONY
  • Ze względów formalnych wszystkie rezerwacje muszą być realizowane imiennie na konkretną osobę, która będzie korzystała z noclegu – każdy rezerwuje tylko jedno miejsce. Nie będzie również możliwości dokonania rezerwacji całego namiotu przez 1 osobę – rezerwacje takie będą anulowane. Dane osób wymienionych w rezerwacji będą weryfikowane przez kierownika i muszą być zgodne z danymi w rezerwacji. Wszelkie niezgodności na etapie składania rezerwacji mogą skutkować anulowaniem rezerwacji lub odmówieniem udzielenia noclegu.
  • aby dodać kolejne miejsce w tym samym namiocie należy kliknąć DODAJ NASTĘPNE MIEJSCE NA POLU NAMIOTOWYM (nie dodawać kolejnych osób na tym samym miejscu)
  • W dalszych krokach rezerwacji w polu DODATKOWE UWAGI DO REZERWACJI należy wpisać nazwę klubu macierzystego lub WSPINACZ NIEZRZESZONY.
  • Jeżeli rezerwujesz na dłużej niż jedną noc, a system nie pokazuje wolnych miejsc spróbuj zarezerwować noclegi pojedynczo – na każdą noc w innym namiocie.
  • Rezerwacji dla zgrupowań klubów zrzeszonych w PZA oraz kursów taternickich organizowanych przez instruktorów PZA można dokonywać mailowo.
  • System przyjmuje rezerwacje na 4 tygodnie do przodu (w sekwencjach od poniedziałku). Baza w 2024 roku będzie czynna do 19. września 2024.

PAMIĘTAJ! Namiot własny rozbić można tylko na podestach dlatego nie może to być duży namiot typu kempingowego.

Jeżeli w namiocie własnych będziesz spał sam to przypada Ci około 3m2 na podeście. Jeżeli w namiocie własnym będzie spało więcej osób to przypada około 2m2 na osobę (np. przy dwóch osobach namiot może mieć około 4m2 powierzchni podłogi).

Jeżeli przeczytałeś powyższe informacje KLIKNIJ ABY ZAREZERWOWAĆ

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy rezerwacje@pza.org.pl lub tel. 575 060 608

Szczegółowe informacje odnośnie procedury rezerwacji można sprawdzić w regulaminie.