Rogoźniczańska

Przed skorzystaniem z systemu rezerwacji zapoznaj się z jego regulaminem oraz aktualną informacją dotyczącą bazy tatrzańskiej PZA.

Najważniejsze informacje:

  • jeżeli chcesz skorzystać z rabatu wpisz odpowiednio SENIOR, JUNIOR lub KLUBOWICZ w polu KOD RABATOWY na dole widgetu (członkowie KW Warszawa wpisują odpowiednio SENIORKWW, JUNIORKWW lub KLUBOWICZKWW)
  • jeżeli chcesz korzystać z namiotu sam musisz wykupić wszystkie miejsca w namiocie w innym przypadku pozostałem miejsca w namiocie może zarezerwować ktoś inny
  • w dalszych krokach rezerwacji w polu DODATKOWE UWAGI DO REZERWACJI należy wpisać nazwę klubu macierzystego lub TATERNIK NIEZRZESZONY
  • aby dodać kolejne miejsce w tym samym namiocie należy kliknąć DODAJ NASTĘPNE MIEJSCE NA POLU NAMIOTOWYM (nie dodawać kolejnych osób na tym samym miejscu)
  • jeżeli rezerwujesz na dłużej niż jedną noc i system nie pokazuje wolnych miejsc spróbuj zarezerwować noclegi pojedynczo – na każdą noc w innym namiocie
  • rezerwacje dla grup można dokonywać za pośrednictwem e-mail: rogozniczanska@pza.org.pl

PAMIĘTAJ! Namiot własny rozbić można tylko na podestach dlatego nie może to być duży namiot typu kempingowego.

Jeżeli w namiocie własnych będziesz spał sam to przypada Ci około 3m2 na podeście. Jeżeli w namiocie własnym będzie spało więcej osób to przypada około 2m2 na osobę (np. przy dwóch osobach namiot może mieć około 4m2 powierzchni podłogi).

Jeżeli przeczytałeś powyższe informacje KLIKNIJ ABY ZAREZERWOWAĆ

UWAGA! Niestety obecnie nie działają kody rabatowe! Aby skorzystać z rabatu prześlij maila z numerem rezerwacji i informacją o przysługującej zniżce na adres rezerwacje@pza.org.pl, wtedy obsługa zmieni wartość rezerwacji, a jeżeli musiałeś dokonać już opłat dokona jej częściowego zwrotu.